Citybus.cz

AUTOBUSY - TROLEJBUSY - TRAMVAJE Dobrý večer. Dnes je Čtvrtek, 4. Června 2020


ČSAD MHD Kladno šetří plíce obyvatel města a regionu

15. 11. 2011 Témata: -Dopravci SK, Kladno, Středočeský kraj, ČSAD MHD Kladno

<!--:cs-->logo_csad_kladno<!--:-->Dopravní společnost ČSAD MHD Kladno a.s. zařadila v listopadu do provozu dalších pět autobusů s pohonem na zemní plyn (CNG). Všechny autobusy jsou bezbariérové, u druhých dveří je namontována výklopná plošina pro nástup vozíčkářů a interiér vozidla je klimatizován. Autobusy jsou osazeny kompletním informačním systémem zahrnujícím vnější a vnitřní světelné informační panely, hlásič zastávek a  systém umožňující nástup a výstup nevidomých.
Čtyři autobusy tovární značky Tedom v délce 12m jsou určeny pro příměstský provoz. Dva budou jezdit na lince A24 mezi Kladnem, letištěm Ruzyně a Prahou, Zličínem, jeden autobus na lince A56 z Kladna do Prahy, Dejvic a čtvrtým autobusem se svezou cestující na trati mezi Kladnem a Stochovem. Menší pátý autobus tov. značky Iveco v délce 10,5m je určen pro MHD v Kladně, je nasazen na linku číslo 10, která zajíždí do centra města k budově Magistrátu a končí v Zádušní ulici.
Dohromady se čtyřmi autobusy z loňského roku, které jezdí na městských linkách v Kladně, provozuje nyní společnost ČSAD MHD Kladno a.s. již 9 autobusů s pohonem na zemní plyn.

© ČSAD MHD Kladno

Autor: ČSAD MHD Kladno # # Zobrazeno: 4,135x     _________
Komentáře jsou uzavřeny.